PRO-Шеврон Wilcom

5 

У програмі Wilcom я працюю вже четвертий рік, навчалася на онлайн-курсах, впевнений користувач. Хоча професіоналом назвати себе можу, т.к. не всі функції програми мені відомі, знаю ті, якими найчастіше користуюся.

Мені пощастило потрапити одного разу на курси Тані Птеріс – в результаті я навчилася працювати та створювати дизайни у ​​програмі Embird, потім курс з Хардангеру. І ось тепер ще міні-курс по шевронам - не уявляєте, наскільки зараз затребуваний.

Вже з п'ятого заняття я почала застосовувати отримані знання в роботі, оскільки зараз розробляю програми вишивки шевронів. Я дізналася багато ньюансів, на які раніше не звертала уваги, і як наслідок, не могла досягти потрібної якості у вишивці дрібних деталей. Тепер я багато враховую перед створенням дизайну, варіантів налаштування для різних тканин, а також методів роботи. Стало набагато менше помилок та коригувань, прискорився процес.

Я дуже вдячна Тані за набуті знання, і рекомендую цей курс усім, хто хоче знати, а головне - вміти створювати якісні дизайни шевронів, нашивок, логотипів.

Кривошта Олена, графічний дизайнер
https://www.instagram.com/elenakrivoshta/